1. Urodziny CDT za nami!

W kwietniu minął rok, od kiedy Centrum Działań Twórczych rozpoczęło swoją działalność.

To był rok intensywnej pracy, małych i dużych wydarzeń. Przez ten czas staraliśmy się stworzyć miejsce otwarte dla różnych grup wiekowych i społecznych. Miejsce, które z ochotą odwiedzają dorośli, rodzice oraz młodzież i dzieci. Możemy śmiało stwierdzić, że pomimo trwającej pandemii udało nam się zorganizować wiele ciekawych wydarzeń takich jak Dziecięce Brzmienie, Śpiewające Dinozaury, Targowisko Sztuki i wiele, wiele innych. Cały czas rozwijamy naszą ofertę, tworząc kolejne obszary do twórczych działań. Centrum Działań Twórczych to nie tylko różnego rodzaju warsztaty dla indywidualnych osób, grup zorganizowanych czy cykle wydarzeń i imprez o charakterze rozrywkowym, to także miejsce na mapie Lubińskiego Powiatu, które wspiera lokalnych twórców/artystów, współorganizując razem z nimi różnorodne inicjatywy. Ponadto tworzymy miejsce, które sprzyja szukaniu twórczych sposobów wyrażania siebie. Roczne podsumowanie to także dobra okazja do podziękowania wszystkim instytucjom, lokalnym działaczom, ludziom dobrej woli, którzy nas mocno wspierają i pozwalają szeroko rozpościerać nasze skrzydła! Dziękujemy za ten rok! Mamy nadzieję, że kolejne lata będą równie szalone i pozytywnie rozwijające jak poprzedni!

Dziękujemy, że świętowaliście tak licznie razem z nami nasze urodziny!

14 maja publiczności zaprezentowały się sekcje, które działają w CDT. Nie zabrakło śpiewu, tańca, wirtuozerskich popisów gitarowych oraz magicznego świata teatru.  Podczas wydarzenia zaprosiliśmy również na wystawę prezentującą dorobek malarski oraz ceramiczny uczestników naszych zajęć.

Na wszystkich czekały pyszne słodkości oraz urodzinowe balony!

Ponadto, 13 maja odbyła się uroczystość, podczas której CDT podziękowało wszystkim tym, którzy przyczynili się do powstania instytucji oraz tym, którzy wspierali ją w pierwszym roku działalności.

Wieczór uświetnił swoim występem Andrzej Poniedzielski.

Materiał VIDEO

Skip to content