1. Urodziny CDT

1 kwietnia minął rok, od kiedy Centrum Działań Twórczych rozpoczęło swoją działalność…

To był rok intensywnej pracy, małych i dużych wydarzeń.

Przez ten czas staraliśmy się stworzyć miejsce otwarte dla różnych grup wiekowych i społecznych. Miejsce, które z ochotą odwiedzają dorośli, rodzice oraz młodzież i dzieci. Możemy śmiało stwierdzić, że, pomimo trwającej pandemii, udało nam się zorganizować wiele ciekawych wydarzeń takich jak: Dziecięce Brzmienie, Śpiewające Dinozaury, Targowisko Sztuki i wiele, wiele innych.

Cały czas rozwijamy naszą ofertę, tworząc kolejne obszary do twórczych działań.

Centrum Działań Twórczych to nie tylko różnego rodzaju warsztaty dla indywidualnych osób, grup zorganizowanych czy cykle wydarzeń i imprez o charakterze rozrywkowym, to także miejsce na mapie Lubińskiego Powiatu, które wspiera lokalnych twórców/artystów, współorganizując razem z nimi różnorodne inicjatywy.

Ponadto tworzymy miejsce, które sprzyja szukaniu twórczych sposobów wyrażania siebie. Roczne podsumowanie to także dobra okazja do podziękowania wszystkim instytucjom, lokalnym działaczom, ludziom dobrej woli, którzy nas mocno wspierają i pozwalają szeroko rozpościerać nasze skrzydła!

Dziękujemy za ten rok!

Mamy nadzieję, że kolejne lata będą równie szalone i pozytywnie rozwijające jak poprzedni!

14 maja

Urodziny to doskonała okazja do świętowania!

Dlatego 14 maja chcemy Państwa zaprosić na nasze święto, nasze 1. urodziny. Podczas wydarzenia publiczności zaprezentują się sekcje, które działają w CDT. Nie zabraknie śpiewu, tańca, wirtuozerskich popisów gitarowych oraz magicznego świata teatru.  Podczas wydarzenia zapraszamy na wystawę prezentującą dorobek malarski oraz ceramiczny uczestników naszych zajęć.

Wszystkich chętnych zapraszamy do CDT w Lubinie (Al. Komisji Edukacji Narodowej 6 A) w sobotę 14 maja od godziny  12.30.

Przyjdź i zobacz efekty pracy naszych pracowni!

Na wszystkich czekają pyszne, urodzinowe słodkości!

 

Godziny poszczególnych prezentacji:

12.30-12.45 –  Sekcja BREAKDANCE

13.00-13.20 –  Sekcja BALETOWA

14.00-14.30 –  Sekcja HIP-HOP-owa

15.00-15.30 –  Sekcja WOKALNA

15.30 wernisaż

16.00-16.30 – Sekcja GITAROWA

17.00-18.00 – Sekcja TEATRALNA

Skip to content