GALA FINAŁOWA I FESTIWALU PIOSENKI PRZEDSZKOLNEJ “DZIECIĘCE BRZMIENIE”

Gala Finałowa I Festiwalu Piosenki Przedszkolnej “Dziecięce Brzmienie” pod honorowym patronatem Pana Adama Myrdy – Starosty Powiatu Lubińskiego już za nami. Przedszkolaki śpiewając i tańcząc podbiły serca nasze i widowni.

Jury w skład, którego weszli profesjonalni pedagodzy z kierunków muzycznych, teatralnych i wokalnych: Anna Piwowarczyk, Lidia Głodowska , Anna Wołoszyn postanowiło przyznać nagrody:

I miejsce – Przedszkole Miejskie nr 14 w Lubinie

II miejsce – Przedszkole Miejskie nr 7 w Lubinie

III miejsce – Przedszkole Miejskie nr 5 w Lubinie i Przedszkole Miejskie nr 10 w Lubinie

Wyróżnienia : Przedszkola Miejskie nr 1, 3 i 15 w Lubinie, Przedszkole im. Jana Pawła II w Raszówce, Przedszkole Niepubliczne „Planeta Zdrowia” w Lubinie i Przedszkole Niepubliczne „Słoneczko” w Lubinie.

Nagroda publiczności – CDT Przedszkole Niepubliczne „Słoneczko” w Lubinie.

Bardzo dziękujemy wszystkim dzieciom, ich opiekunom i rodzicom, za trud włożony w przygotowania i za to, że byliście dzisiaj z nami, choć słoneczko nie pomagało Było fantastycznie !!! Dziękujemy za honorowy patronat i osobiste uczestnictwo, Panu Adamowi Myrdzie – Staroście Powiatu Lubińskiego. Dziękujemy znamienitym gościom, którzy przybyli na nasz koncert galowy: Pani Jadwidze Musiał – Przewodniczącej Rady Powiatu Lubińskiego, Pani Dominice Chomont-Parzyńskiej – Wiceprzewodniczącej Rady Powiatu Lubińskiego, Panu Romanowi Kowalczykowi– Dolnośląskiemu Kuratorowi Oświaty, Panu Grzegorzowi Ćwiertniewicz – Dyrektorowi Wydziału Kultury UMWD, Tymoteuszowi Myrdzie-Członkowi Zarządu Województwa Dolnośląskiego. Koncert nie odbyłby się bez zaangażowania i wsparcia finansowego Ośrodka Kultury i Sztuki we Wrocławiu (OKiS) – Instytucji Kultury Samorządu Województwa Dolnośląskiego, Regionalnego Towarzystwa Budownictwa Społecznego w Lubinie. Dziękujemy wszystkim, którzy nas wspierali przy organizacji koncertu, super zaangażowanym pracownikom ZOO Lubin – Centrum Edukacji Przyrodniczej w Lubinie, ostoi spokoju i profesjonalizmu Agacie Bończyk – dyrektor Centrum Edukacji Przyrodniczej oraz Regionalnemu Centrum Sportowemu w Lubinie.

Wielkie brawa dla Was !!!!

OBEJRZYJ RELACJĘ Z WYDARZENIA

Skip to content