II Festiwal Piosenki Przedszkolnej „DZIECIĘCE BRZMIENIE”

Prace nad drugą edycją festiwalu Dziecięcych Brzmień trwają 🙂

Minął termin zgłoszeń do udziału Festiwalu. Trwają nagrania zgłoszonych grup oraz solistów.

W Festiwalu wzięły udział dzieci w wieku przedszkolnym z terenu Powiatu Lubińskiego. Celem konkursu jest aktywizacja najmłodszych, kształtowanie wrażliwości kulturalnej i artystycznej oraz prezentacja talentów najmłodszych mieszkańców regionu.

W przesłuchaniach festiwalowych wzięło udział piętnaście przedszkoli.

Niebawem Jury wybierze nagrodzonych. Swoich ulubieńców będą mogli wybrać również Państwo, głosując poprzez portal społecznościowy Facebook na najlepszy występ.

To już od 24 maja!

https://www.facebook.com/CDTwLubinie

 

5 czerwca wystąpią Laureaci Festiwalu. Starosta Powiatu Lubińskiego – Pan Paweł Kleszcz, który objął Honorowy Patronat nad Festiwalem – wręczy zwycięzcom nagrody.

Współorganizatorem „Dziecięcego brzmienia” jest Ośrodek Kultury i Sztuki we Wrocławiu – Instytucja Kultury Samorządu Województwa Dolnośląskiego

 

Ubiegłoroczna edycja sprawiła wiele radości i zadowolenia zarówno, Centrum Działań Twórczych jak i wszystkim uczestnikom. Mamy nadzieję, że w tym roku również  skorzystają  Państwo z naszego zaproszenia i wezmą udział w Finale Festiwalu, który odbędzie się już 5 czerwca… Więcej informacji wkrótce.

 

dzieciece brzmienie 2022 regulamin i karta

dzieciece brzmienie karta zgłoszeniowa

Skip to content