Wkrótce druga edycja festiwalu Dziecięce Brzmienie

Odbyły się obrady Jury II edycji Festiwalu DZIECIĘCE BRZMIENIE…
Młodych artystów oceniali: Anna Piwowarczyk, Anna Wołoszyn, Anna Wiśniewska oraz Daniel Horoszczak, czyli ludzie od lat związani ze sztuką i kulturą.
Zwycięzców poznamy 5 czerwca na koncercie finałowym.

Swoich ulubieńców będą mogli wybrać również Państwo, głosując poprzez portal społecznościowy Facebook na najlepszy występ.

To już od 24 maja!

https://www.facebook.com/CDTwLubinie

 
II edycja Festiwalu DZIECIĘCE BRZMIENIE odbywa się pod honorowym patronatem starosty lubińskiego Pawła Kleszcza. Współorganizatorem wydarzenia jest Ośrodek Kultury i Sztuki we Wrocławiu – Instytucja Kultury Samorządu Województwa Dolnośląskiego.

 

W Festiwalu wzięły udział dzieci w wieku przedszkolnym z terenu Powiatu Lubińskiego. Celem konkursu jest aktywizacja najmłodszych, kształtowanie wrażliwości kulturalnej i artystycznej oraz prezentacja talentów najmłodszych mieszkańców regionu.

W przesłuchaniach festiwalowych wzięło udział piętnaście przedszkoli.

Ubiegłoroczna edycja sprawiła wiele radości i zadowolenia zarówno, Centrum Działań Twórczych jak i wszystkim uczestnikom. Mamy nadzieję, że w tym roku również  skorzystają  Państwo z naszego zaproszenia i wezmą udział w Finale Festiwalu, który odbędzie się już 5 czerwca…

 

Skip to content