KAWA I HERBATA-rozsmakuj się jesiennych smakach…

Kawa i herbata

Rozsmakuj się w jesiennych smakach z Centrum Działań Twórczych w Lubinie oraz Five O’Clock.

W sobotnie popołudnie 16 października zapraszamy do CDT w Lubinie. Przygotowaliśmy moc atrakcji związanych z herbatą i kawą.

Będzie to niepowtarzalna okazja, by pobudzić swoje zmysły i skosztować różnych gatunków herbat i kaw. Będzie można poszerzyć swoją wiedzę, nabyć nowe umiejętności i zdobyć ciekawe doświadczenia.

Oprócz herbaciano-kawowego kiermaszu, degustacji i pokazów odbędą się niespotykane na co dzień malarskie warsztaty pt. „Kolory kawy i herbaty”, gdzie będziemy bawić się kolorami naparów, wyczarowując magiczne obrazy. My zajmiemy się dziećmi, które będą mogły odkryć świat ceramiki, tworząc naczynia do picia. W tym czasie rodzice będą mogli odbyć aromatyczną podróż smaków.

Nie ma lepszego sposobu na spędzenie sobotniego popołudnia!

16 października, 15.00-18.00, Centrum Działań Twórczych w Lubinie (Al. Komisji Edukacji Narodowej 6a)

Wstęp wolny

Współorganizatorem wydarzenia jest firma Five O’Clock.

Historia rodzinnej firmy Brzezicki & Siess zaczęła się w 1990 roku w Lubinie. Na początku swojego istnienia zajmowali się importem i dystrybucją wysokogatunkowych herbat klasycznych, jak i aromatyzowanych. Po latach zdobywania doświadczenia otworzyli swój pierwszy sklep z herbatą i kawą w rodzinnym mieście, pod nazwą Five o’clock. Wraz z rozwojem, nadrzędnym celem firmy stało się kultywowanie tradycji parzenia i picia herbaty oraz kawy w Polsce. Obecnie mają już 25 sklepów w renomowanych galeriach handlowych w całej Polsce i planują otwieranie kolejnych.

Skip to content