POWIATOWA GALA WOLONTARIATU

POWIATOWA GALA WOLONTARIATU

By w szczególny sposób podziękować wolontariuszom z naszego terenu, Powiat Lubiński organizuje co roku Powiatową Galę Wolontariatu.

W 2021 roku Gala odbędzie się 3 grudnia i organizowana jest wspólnie z Ośrodkiem Kultury i Sztuki we Wrocławiu oraz Centrum Działań Twórczych w Lubinie.

„Chcemy uhonorować tych, którzy dobrowolnie podejmują się pomocy na rzecz innych, angażują się w inicjatywy i projekty o charakterze społecznym oraz dzielą się swoimi umiejętnościami, włączając się w działania realizowane przez organizacje pozarządowe, instytucje, a także samodzielnie inicjują akcje w odpowiedzi na potrzeby społeczności lokalnej.”

  • 3 grudnia, o godz. 11.00 w Centrum Działań Twórczych w Lubinie pragniemy symbolicznie podziękować wolontariuszom oraz koordynatorom wolontariatu skupionych wokół przedszkolnych i szkolnych środowisk z terenu całego Powiatu Lubińskiego
  • tego samego dnia o godz. 17.00 , również w Centrum Działań Twórczych, chcemy wyróżnić pełnoletnich wolontariuszy w ramach konkursu Wolontariusz Roku 2021. Wydarzenie uświetni koncert Olgi Szomańskiej z akompaniatorem.

„Bogatym nie jest ten, kto posiada, lecz ten, kto daje.” Jan Paweł II

Regulamin określający szczególne zasady bezpieczeństwa

Skip to content