WARSZTATY WIELKANOCNE

Centrum Działań Twórczych w Lubinie  zorganizowało dla mieszkańców Powiatu Lubińskiego wielkanocne, twórcze warsztaty!

31 marca w CDT w Lubinie odbyło się kilka ciekawych i inspirujących zajęć dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

– EKOWIANKI – warsztaty dla młodzieży i dorosłych

Samodzielne stworzenie nietuzinkowej dekoracji wnętrza z gałęzi, mchu chrobotka, suszu egzotycznego i innych elementów to niesamowita dawka relaksu i kontakt z naturą, a przy okazji doskonała aktywna rozrywka w gronie przyjaciół. Każdy uczestnik opuścił warsztaty z własnoręcznie wyplecionym wiankiem.

– PALMY WIELKANOCNE – warsztaty dla dzieci od 6 lat

Palma wielkanocna to ważny element towarzyszący obchodom Świat Wielkanocnych. To symbol odradzającego się życia. Najpiękniej prezentują się oczywiście te wykonane własnoręcznie! Dzieci wykonały własną palmę z papieru.

– PISANKI DECOUPAGE – warsztaty dla dzieci od 10 lat, młodzieży i dorosłych

Styropianowe jajka ozdabialiśmy  przy użyciu serwetek, farb, lakieru. Prosta i efektowna technika!

 

 

Na uczestników czekał fantastyczny, świąteczny prezent! Wszyscy uczestnicy warsztatów mogli wziąć udział w wiosennej sesji fotograficznej i zabrać ze sobą pamiątkowe zdjęcie!

 

 

Obejrzyj relację video

 

Wielkanoc zbliża się wielkimi krokami… Zapraszamy więc na artystyczne, twórcze warsztaty!

 

31 marca  CDT w Lubinie organizuje kilka niezwykle ciekawych i inspirujących zajęć dla dzieci, młodzieży i dorosłych, które wprowadzą nas w klimat nadchodzących świąt i wiosny.

Uczestnicy będą pracować nad ozdobami i własnoręcznie przygotowanymi prezentami. Nie trzeba mieć żadnych specjalnych umiejętności manualnych, wszystkie materiały zapewnia CDT, wykonane prace uczestnicy zabierają do domów.

– EKOWIANKI – 17.00-19.00, warsztaty dla młodzieży i dorosłych

Samodzielne stworzenie nietuzinkowej dekoracji wnętrza z gałęzi, mchu chrobotka, suszu egzotycznego i innych elementów to niesamowita dawka relaksu i kontakt z naturą, a przy okazji doskonała aktywna rozrywka w gronie przyjaciół. Każdy uczestnik opuszcza warsztaty z własnoręcznie wyplecionym wiankiem – ozdobą drzwi lub na świąteczny stół.

– PALMY WIELKANOCNE, I grupa – 17.00, II grupa – 18.00, warsztaty dla dzieci od 6 lat

Palma wielkanocna to ważny element towarzyszący obchodom Świat Wielkanocnych. To symbol odradzającego się życia. Najpiękniej prezentują się oczywiście te wykonane własnoręcznie! Zapraszamy dzieci na warsztaty, podczas których wykonają własną palmę z papieru.

– PISANKI DECOUPAGE, 17.00-19.00, warsztaty dla dzieci od 10 lat, młodzieży i dorosłych

Jeśli szukacie pomysłu na oryginalną i modną ozdobę wielkanocną do domu, to koniecznie weźcie udział w warsztatach techniką decoupage. Styropianowe jajka ozdabiać będziemy przy użyciu serwetek, farb, lakieru. Prosta i efektowna technika!

Na wszystkie zajęcia obowiązują zapisy. Ilość miejsc ograniczona.

10 zł/ warsztaty

ZAPISY:

kontakt@cdt.lubin.pl, 767 560 015

Mamy dla Was świąteczny prezent! Wszyscy uczestnicy warsztatów będą mogli wziąć udział w wiosennej sesji fotograficznej i zabrać ze sobą pamiątkowe zdjęcie!

***Informujemy, że warsztaty będą rejestrowane (foto i video). Biorąc udział w wydarzeniu, wyrażają Państwo zgodę na wykorzystanie swojego wizerunku/ wizerunku dziecka.

Regulamin wydarzeń ogólny

Skip to content