Dla grup zorganizowanych

Dla grup zorganizowanych

WARSZTATY PLASTYCZNE – MULTI COOLTI

Istotą zajęć jest kształtowanie osobowości twórczej dzieci i młodzieży poprzez swobodną wypowiedź w języku plastyki! Zajęcia pozwalają na odkrywanie własnych możliwości twórczych w obrębie różnych technik artystycznych, rozwijają umiejętności manualne i zdolność abstrakcyjnego myślenia. Podczas zajęć wykorzystujemy takie techniki malarskie, rysunkowe oraz graficzne, jak: akryl, plakatówki, akwarela, pastele suche, tusze, węgiel, ołówek, kredka, markery, flamastry, kalkografia, collage oraz ozdabianie płaskich i przestrzennych przedmiotów wybranymi materiałami plastycznymi, mix media.

Czas trwania 90 minut.

KOSZT: 15 zł za osobę (grupy poniżej 10 osób)
10 zł za osobę (grupy powyżej 10 osób)

PROWADZĄCY:
Anna Pechytiak tel.: 697 548 600

WARSZTATY CERAMICZNE

Lepienie w glinie nie tylko świetnie rozwija wyobraźnię i umiejętności manualne, lecz również kształtuje charakter człowieka. Podczas zajęć uczestnicy poznają różne metody tworzenia w glinie: lepienie z bryły, z wałeczków, z plastra, w formie, itd.

Czas trwania 90 minut

KOSZT: 15 zł osobę (grupy poniżej 10 osób)
10 zł za osobę (grupy powyżej 10 osób)

PROWADZĄCY:
Elżbieta Kochan tel.: 603 999 261

“PRZYGODA Z TEATREM”
WARSZTATY TEATRALNE DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

Warsztaty „Przygoda z teatrem” to zajęcia teatralne przeznaczone dla dzieci i młodzieży, w których każdy może odkrywać i doskonalić warsztat aktorski. Na zajęcia zapraszamy grupy, które chcą poznać sztukę teatru, obudzić w sobie świadomość sceniczną i tworzyć oryginalne, bogate w emocje i symbole, interpretacje teatralne.

Czas trwania: 60 minut

KOSZT: 15 zł osobę (grupy poniżej 10 osób)
10 zł za osobę (grupy powyżej 10 osób)

PROWADZĄCY:
Lidia Głodowska tel.: 600 167 066

MUZYCZNY JĘZYK ANGIELSKI
ZAJĘCIA DLA PRZEDSZKOLI

Wyjątkowa, nowa oferta dla grup przedszkolnych. Podczas zajęć będziemy bawić się, śpiewać i tańczyć, wprowadzając przy tym proste angielskie słówka i zwroty. Nauka języka i śpiewu podczas jednych, twórczych warsztatów!

Czas trwania: 30 minut

KOSZT: 15 zł osobę (grupy poniżej 10 osób)
10 zł za osobę (grupy powyżej 10 osób)

PROWADZĄCY:
Dominika Nela Biały tel.: 882 067 543

ZAJĘCIA SENSORYCZNE DLA GRUP PRZEDSZKOLNYCH*

Dzieci w wieku przedszkolnym mają ogromne zapotrzebowanie na ruch i eksplorację świata wokół. Warto więc stworzyć przestrzeń, w której będą mogły badać, dotykać i rozwijać wszystkie zmysły z wykorzystaniem odpowiednich narzędzi i pomocy.
Zapraszamy na godzinne warsztaty, podczas których przedszkolaki doświadczą różnorodnych aktywności wspierających integrację sensoryczną.

Cena:
– grupa do 15 osób – 300 zł
– grupa powyżej 15 osób (max. 28 osób) – 350 zł

Joanna Kaźmierczak – nauczycielka przedszkolna i wczesnoszkolna, terapeutka pedagogiczna, trenerka Smykomultisensoryki i Sensoplastyki 1 stopnia, terapeutka ręki i stopy 1 stopnia.

Kontakt:

726 440 792 asia.tymk@gmail.com

*Płatność za zajęcia bezpośrednio u Instruktora.

WARSZTATY ARTYSTYCZNE „BATIK NA PAPIERZE”

Batik to technika malarska polegająca na nakładaniu wosku i kąpieli tkaniny/papieru w barwniku, który farbuje jedynie miejsca niepokryte warstwą wosku.
Dla uzyskania specjalnych efektów, proces farbowania i woskowania można powtarzać wielokrotnie. To idealna propozycja dla wszystkich tych, którzy chcą wyrazić swoje artystyczne wizje w nieszablonowy sposób.

Czas trwania 90 minut

KOSZT: 15 zł osobę (grupy poniżej 10 osób)
10 zł za osobę (grupy powyżej 10 osób)

PROWADZĄCY:
Elżbieta Kochan tel.: 603 999 261

BEZPIECZNY PRZEDSZKOLAK

Centrum Działań Twórczych w Lubinie zaprasza dzieci w wieku przedszkolnym na zajęcia rekreacyjno-ruchowe na bazie sztuk walki (Taekwon-Do).
Zajęcia prowadzimy w oparciu o Międzynarodowy Program Taekwon-do KIDS, zaprojektowany specjalnie z myślą o dzieciach. Na zajęciach poruszamy kwestie uczulające na niebezpieczne i szkodliwe zachowania. Zajęcia uczą dzieci, aby zdawały sobie sprawę z niebezpiecznych zachowań u innych, ale także zachęcają do unikania zachowywania się w sposób, który naraża innych na niebezpieczeństwa. Taekwon-do pomaga rozwijać zwinność, równowagę, koordynację i szybkość, poprawia jakość ruchu i wspiera długoterminowy rozwój fizyczny dzieci. Na zajęciach obowiązuje strój sportowy.

Czas trwania: 60 minut
ZAJĘCIA BEZPŁATNE

PROWADZĄCY:
Waldemar Dolecki tel.: 607 389 754

Preferowana forma płatności: przelew na rachunek bankowy*
nr konta:
13 1020 3017 0000 2202 0587 3692, PKO Bank Polski

Tytuł przelewu: rodzaj zajęć, nazwa placówki szkolnej, data warsztatów.

Potwierdzenie wykonania przelewu prosimy przesłać na adres mailowy kontakt@cdt.lubin.pl lub dostarczyć osobiście, najpóźniej w dniu rozpoczęcia zajęć.

Więcej informacji na temat płatności pod numerem telefonu: 767 560 015.

* nie dotyczy zajęć z Sensoryki dla Przedszkolaka (płatności przyjmuje bezpośrednio Instruktor).