Dla grup zorganizowanych

Dla grup zorganizowanych

ZAJĘCIA RYTMICZNO – TANECZNE

DLA PRZEDSZKOLAKÓW

Zajęcia rytmiczno – taneczne rozwijają dziecięcą świadomość ruchu i ciała, wspomagają rozwój koordynacji ruchowej oraz wpływają korzystnie na rozwój społeczny pomiędzy uczestnikami.  
Czas trwania 60 minut.

 

KOSZT:   15 zł osobę (grupy poniżej 10 osób)

               10 zł za osobę (grupy powyżej 10 osób)

 

PROWADZĄCY:

Zuzanna Sosna tel.: 669 448 131

WARSZTATY TANECZNE

Centrum Działań Twórczych w Lubinie zaprasza dzieci i młodzież w wieku szkolnym na zajęcia taneczne, które rozwijają dziecięcą świadomość ruchu i ciała, wspomagają rozwój koordynacji ruchowej oraz wpływają korzystnie na ogólny rozwój dziecka. W trakcie zajęć poznajemy elementy tańca nowoczesnego, jak również tańców towarzyskich (walc angielski, samba, cha cha). Nauka tańca przeplatana jest zabawami taneczno – rytmicznymi, a także elementami stretchingu i jogi w celu przygotowania partii ciała na początku oraz wyciszenia i relaksacji po przeprowadzonych ćwiczeniach.

Czas trwania 90 minut.

 

KOSZT:   15 zł osobę (grupy poniżej 10 osób)

               10 zł za osobę (grupy powyżej 10 osób)

 

PROWADZĄCY:

Zuzanna Sosna tel.: 669 448 131

WARSZTATY ARTYSTYCZNE Z BATIKU

Batik to technika malarska polegająca na nakładaniu wosku i kąpieli tkaniny/papieru w barwniku, który farbuje jedynie miejsca niepokryte warstwą wosku.
Dla uzyskania specjalnych efektów, proces farbowania i woskowania można powtarzać wielokrotnie. To idealna propozycja dla wszystkich tych, którzy chcą  wyrazić swoje artystyczne wizje w nieszablonowy sposób.

Czas trwania 90 minut.

 

KOSZT:   15 zł osobę (grupy poniżej 10 osób)

               10 zł za osobę (grupy powyżej 10 osób)

 

PROWADZĄCY:

Elżbieta Kochan tel.: 603 999 261

BEZPIECZNY PRZEDSZKOLAK

Centrum Działań Twórczych w Lubinie zaprasza dzieci w wieku przedszkolnym na zajęcia rekreacyjno-ruchowe na bazie sztuk walki (Taekwon-Do).

Zajęcia prowadzimy w oparciu o Międzynarodowy Program Taekwon-do KIDS, zaprojektowany specjalnie z myślą o dzieciach. Na zajęciach poruszamy kwestie uczulające na niebezpieczne i szkodliwe zachowania. Zajęcia uczą dzieci, aby zdawały sobie sprawę z niebezpiecznych zachowań u innych, ale także zachęcają do unikania zachowywania się w sposób, który naraża innych na niebezpieczeństwa. Taekwon-do pomaga rozwijać zwinność, równowagę, koordynację i szybkość, poprawia jakość ruchu
i wspiera długoterminowy rozwój fizyczny dzieci. Na zajęciach obowiązuje strój sportowy.

Czas trwania: 60 minut, środy godz. 9.00 lub 10.30.

 

ZAJĘCIA BEZPŁATNE

 

PROWADZĄCY:

Waldemar Dolecki tel.: 607 389 754

WARSZTATY ARTYSTYCZNE
Bądź jak Leonardo…

Zajęcia obejmują ćwiczenia z widzenia barw wg „Sztuki barwy” Johannesa Ittena:

– Światło jest barwą. Pryzmat i tęcza – poznajemy fizyczność koloru;

– Co to są pigmenty? – robimy farby w laboratorium koloru;

– Jakie kolory na nas oddziałują? – wyraź się kolorem i odkryj własny ślad poprzez zabawę malarską.

Czas trwania 90 minut.

 

KOSZT:   15 zł za osobę (grupy poniżej 10 osób)

               10 zł za osobę (grupy powyżej 10 osób)

 

PROWADZĄCY:

Joanna Siwak tel.: 516 612 285

WARSZTATY TEATRALNE

“Przygoda z teatrem”

Warsztaty teatralne „Przygoda z teatrem” to zajęcia teatralne przeznaczone dla dzieci i młodzieży, w których każdy może odkrywać  i doskonalić warsztat aktorski. Na zajęcia może przyjść każdy, kto chce poznać sztukę teatru, kto chce obudzić w sobie świadomość sceniczną
i tworzyć oryginalne, bogate w emocje i symbole, interpretacje teatralne.

Czas trwania 90 minut (grupy szkolne) /60 minut (grupy przedszkolne).

 

KOSZT:   15 zł osobę (grupy poniżej 10 osób)

               10 zł za osobę (grupy powyżej 10 osób)

 

PROWADZĄCY:

Lidia Głodowska tel.: 600 167 066

SENSORYKA DLA PRZEDSZKOLAKÓW

Rozwój dziecka w wieku przedszkolnym jest bardzo dynamiczny. Maluchy lubią poznawać świat wszystkimi zmysłami. Dlatego wprowadzanie zabaw sensomotorycznych jest bardzo ważne. Na spotkaniach uczestnicy będą się brudzić, przesypywać, dotykać różnorodne materiały i faktury. Oprócz tego czekają nas zabawy ruchowe, wierszyki masażyki i muzykowanie
z wykorzystaniem instrumentów. Zajęcia poprowadzi pedagog, terapeutka pedagogiczna, trenerka Smykomultisensoryki i Sensoplastyki.
Czas trwania: 60 minut

 

KOSZT:   20 zł od osoby (maksymalna ilość osób 25)

 

PROWADZĄCY:

Joanna Kaźmierczak tel. 726 440 792

mail: asia.tymk@gmail.com

 

ZAPISY I PŁATNOŚĆ ZA ZAJĘCIA BEZPOŚREDNIO
U INSTRUKTORKI

WARSZTATY PLASTYCZNE

Multi Coolti

Istotą programu jest kształtowanie osobowości twórczej dzieci i młodzieży poprzez swobodną wypowiedź w języku plastyki! Zajęcia pozwalają na odkrywanie własnych możliwości twórczych w obrębie różnych technik artystycznych, rozwijają umiejętności manualne i zdolność abstrakcyjnego myślenia. Podczas zajęć wykorzystujemy takie techniki malarskie, rysunkowe oraz graficzne, jak: akryl, plakatówki, akwarela, pastele suche, tusze, węgiel, ołówek, kredka, markery, flamastry,  kalkografia, collage oraz ozdabianie płaskich i przestrzennych przedmiotów wybranymi materiałami plastycznymi, mix media.

Czas trwania 90 minut.

 

KOSZT:   15 zł za osobę (grupy poniżej 10 osób)

               10 zł za osobę (grupy powyżej 10 osób)

 

PROWADZĄCY:

Anna Pechytiak tel.: 697 548 600

WARSZTATY TECH FOR KIDS

Centrum Działań Twórczych w Lubinie zaprasza dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym na warsztaty z robotyki dla grup zorganizowanych. Wychodzimy naprzeciw najnowszym trendom rynkowym, łącząc niezapomnianą zabawę, nowoczesne technologie
i zagadnienia naukowe w atrakcyjny, nie tylko dla dzieci, ale
i dorosłych program. Oferujemy niezwykłe warsztaty kreatywno-techniczne, które rozbudzą w dzieciach ciekawość świata oraz logiczne myślenie!

 

1) Robotyka i programowanie na edukacyjnych zestawach Lego. Na warsztatach będziemy budować roboty, które reagują na otoczenie dzięki czujnikom i silnikom, konstrukcje dopasowane będą do wieku uczestników.

KOSZT:

250 zł grupa zajęcia dla dzieci od 5 do 7 lat, czas trwania 60 minut*

350 zł grupa, zajęcia dla dzieci od 8 do 14 lat, czas trwania 120 minut*

 

2) Eksperymenty chemiczne Kolorowe buzujące wulkany, magiczna ciecz nienewtonowska czy slajmy to jedne z wielu eksperymentów, które wykonamy podczas warsztatów. Warsztaty dla dzieci w wieku od 5 do 14 lat. Czas trwania 90 minut.

KOSZT: 350 zł grupa*

 

3) Majsterkowanie – warsztaty pozwalają rozwinąć dzieciom manualne zdolności oraz uczą cierpliwości. Za pomocą ołówka, papieru ściernego, gwoździ, kombinerek i młotka, dzieci wykonają obrazek gotowy do zaplecenia z kolorowej muliny. Każdy uczestnik zabierze ze sobą własny projekt obrazka. Zajęcia przeznaczone dla dzieci w wieku od 7 do 14 lat. Maksymalna ilość osób w grupie: 20. Czas trwania 90 minut.

KOSZT:  500 zł grupa

 

4) Warsztaty z rysunku w 3D – to doskonała okazja do poznania druku 3D, w której szablony zwykłej kartki już nie obowiązują! Z tą techniką może zapoznać się każdy kto potrafi pisać. Na zajęciach zapewniamy długopisy 3D, kolorowe wkłady do długopisów, szablony do rysowania oraz niezbędne wyposażenie do przeprowadzenia warsztatów. Zajęcia przeznaczone dla dzieci w wieku od 7 do 14 lat. Czas trwania 90 minut.

KOSZT: 350 zł grupa *

 

 

5) Drewniane klocki architektoniczne – na warsztatach poruszymy wyobraźnię, kreatywność oraz uczymy pracować w grupie dzieci biorące udział w zajęciach. Zbudujemy wielki drewniany szałas, różnego rodzaju wieże, zabudujemy najodważniejsze dziecko czy ułożymy ogromne domino! Warsztaty przeznaczone dla dzieci od 3 do 14 lat.
Czas trwania 90 minut.

KOSZT:  300 zł grupa*

 

PROWADZĄCY:

Wiktor Miklas 733 444 327

 

ZAPISY I PŁATNOŚĆ ZA ZAJĘCIA BEZPOŚREDNIO
U INSTRUKTORA

 

* minimalna ilość osób w grupie 15, maksymalna ilość osób w grupie 25.

Preferowana forma płatności: przelew na rachunek bankowy*

nr konta:

13 1020 3017 0000 2202 0587 3692, PKO Bank Polski

 

Tytuł przelewu: rodzaj zajęć, nazwa placówki szkolnej, data warsztatów.

 

Potwierdzenie wykonania przelewu prosimy przesłać na adres kontakt@cdt.lubin.pl lub dostarczyć osobiście, najpóźniej w dniu rozpoczęcia zajęć.

Więcej informacji na temat płatności pod numerem telefonu: +48 767 560 015.

 

* nie dotyczy zajęć z Sensoryki dla Przedszkolaka oraz Warsztatów Tech For Kids (płatności przyjmują bezpośrednio Instruktorzy).