Instruktorzy

Instruktorzy

ANNA PECHYTIAK
Multi coolti
Artystka, pedagog, instruktorka zajęć plastycznych. Jej uczniowie są laureatami prestiżowych konkursów o randze wojewódzkiej, ogólnopolskiej i międzynarodowej. Jako artystka porusza się na wielu płaszczyznach artystycznych. W swojej twórczości łączy różnorodne style i techniki. Zajmuje się rysunkiem, malarstwem, grafiką i ceramiką.
ZUZANNA SOSNA
Hip-hop/jazz, Zajęcia rytmiczno-taneczne dla przeszkolaków, Dance aerobic
Instruktor z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem, tancerka z piętnastoletnim stażem. Taniec jest jej pasją od najmłodszych lat. Zdobywała wiedzę tańcząc i szkoląc się u takich tancerzy jak: Marta Mościcka, Basia Mieszkalska, Ewa Marchewka, Krzysiek Chamera, Paweł Michno. Interesuje się różnymi stylami tanecznymi, tj. street dance, oldschool,  middle school, new school (new style), po new age i odłamy jak locking, house, popping, breaking funk czy electric boogaloo. Podczas zajęć łączy większość z powyższych, dodając własne pomysły, jak również elementy tańca jazz, tworzy ćwiczenia i choreografie składające się z energicznych ruchów, ale również wymagających technicznego przygotowania i spójności ruchu.
ELŻBIETA KOCHAN
Rysunek i grafika, Malarstwo i rzeźba, Batik, Witraż, Ceramika
Ukończyła Akademię Sztuk Pięknych w Poznaniu. Artysta Plastyk, animator kultury, pedagog. Mieszka i tworzy w Lubinie. Głównym polem aktywności artystycznej Elżbiety Kochan jest ceramika oraz rysunek i malarstwo. Prowadzi działalność pedagogiczną, realizując autorskie programy edukacyjne. Z jej pracowni wyszło wielu utalentowanych młodych adeptów sztuki. Wypala w młodych głowach jak w glinie – już trwale – miłość do sztuki.
TOMASZ HANOFF
Fotografia cyfrowa
ANETA WIĘCEK-ZABŁOTNA
Twórcze działania fotograficzne dla osób z niepełnosprawnością
JOANNA IWONA SIWAK
Plastyka dla malucha, Rysunek i malarstwo dla dorosłych, Sitofruk i serigrafia, Studium rysunka i malarstwa dla młodzieży
Artysta plastyk, absolwentka Malarstwa na Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu, instruktorka zajęć plastycznych. W swoim malarstwie porusza się w abstrakcji niegeometrycznej, a głównym obszarem jej badań jest kolor.
LIDIA GŁODOWSKA
Zajęcia teatralne