Instruktorzy

Instruktorzy

ANNA PECHYTIAK
Multi coolti
Artystka, pedagog, instruktorka zajęć plastycznych. Jej uczniowie są laureatami prestiżowych konkursów o randze wojewódzkiej, ogólnopolskiej i międzynarodowej. Jako artystka porusza się na wielu płaszczyznach artystycznych. W swojej twórczości łączy różnorodne style i techniki. Zajmuje się rysunkiem, malarstwem, grafiką i ceramiką.
ZUZANNA SOSNA
Hip-hop/jazz, Zajęcia rytmiczno-taneczne
Instruktor z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem, tancerka z piętnastoletnim stażem. Taniec jest jej pasją od najmłodszych lat. Zdobywała wiedzę tańcząc i szkoląc się u takich tancerzy jak: Marta Mościcka, Basia Mieszkalska, Ewa Marchewka, Krzysiek Chamera, Paweł Michno. Interesuje się różnymi stylami tanecznymi, tj. street dance, oldschool,  middle school, new school (new style), po new age i odłamy jak locking, house, popping, breaking funk czy electric boogaloo. Podczas zajęć łączy większość z powyższych, dodając własne pomysły, jak również elementy tańca jazz, tworzy ćwiczenia i choreografie składające się z energicznych ruchów, ale również wymagających technicznego przygotowania i spójności ruchu.
ANNA KUCZYŃSKA
Joga kundalini
Od wielu lat zgłębia tajemnice ciała, umysłu i duszy poprzez udział w zajęciach jogi, tańca intuicyjnego czy na spotkaniach „Kręgu Kobiet”, gdzie przez 5 lat doskonaliła umiejętność „czytania” ciała i „słuchania” własnej duszy. Twierdzi, że to ścieżka, która nie ma końca, a pozwalanie na bycie sobą jest bardzo zasilające, budujące i uwalniające. Wychodzenie z tzw. „strefy komfortu” i przekraczanie swoich granic pozwala lepiej poznać siebie, pozwala dostrzec i cieszyć się własną kreatywnością i pomysłowością.
MICHAŁ PANKOWSKI
Nauka gry na gitarze i ukulele
Gitarzysta, songwriter i producent muzyczny. Współtwórca zespołów Scoffers, Chile oraz lider zespołu Easy Dose. Posiada doświadczenie w nauce dzieci i dorosłych w języku polskim i angielskim. Absolwent Szkoły Muzyki Nowoczesnej we Wrocławiu na kierunku realizacja nagrań. Pasję do gitary i ukulele odkrył w wieku nastoletnim i wtedy zaczął realizować swoją muzyczną przygodę. Do nauczenia podchodzi indywidualnie, kierując się gustami swoich uczniów. "Nie będziemy wałkować jednego akordu do perfekcji, w muzyce najważniejsza jest swoboda i otwarta głowa. Nauka gitary i ukulele jest dla każdego, potrzebne są tylko chęci i odpowiednie nastawienie."
JOANNA KAŹMIERCZAK
Sensoplastyka dla najnajów, Sensoryka dla przedszkolaków
Nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej, pedagog, terapeutka pedagogiczna. Jako certyfikowana trenerka Smykomultisensoryki oraz Sensoplastyki 1 stopnia od kilku lat prowadzi zajęcia sensoryczne dla najmłodszych. Pasjonatka literatury dziecięcej, muzyki oraz aktywności multisensorycznych dla najmłodszych.
ANETA WIĘCEK-ZABŁOTNA
Twórcze działania fotograficzne dla osób z niepełnosprawnością
ELŻBIETA KOCHAN
Rysunek i grafika, Malarstwo i rzeźba, Batik, Witraż, Ceramika
Ukończyła Akademię Sztuk Pięknych w Poznaniu. Artysta plastyk, animator kultury, pedagog. Mieszka i tworzy w Lubinie. Głównym polem aktywności artystycznej Elżbiety Kochan jest ceramika oraz rysunek i malarstwo. Prowadzi działalność pedagogiczną, realizując autorskie programy edukacyjne. Z jej pracowni wyszło wielu utalentowanych młodych adeptów sztuki. Wypala w młodych głowach jak w glinie – już trwale – miłość do sztuki.
TOMASZ HANOFF
Fotografia cyfrowa
10 lat zajmuje się fotografią. Jest magistrem sztuki i specjalizacji fotografia i multimedia. Od instruktora: "Zapraszam wszystkich chcących zanurzyć się w wspaniały świat fotografii."
KRZYSZTOF JANISZEWSKI
Nauka gry na saksofonie
Absolwent legnickiej Szkoły Muzycznej oraz warszawskiej Szkoły Muzycznej II stopnia im. F Chopina, w klasie saksofonu Radosława Mleczki. Uczeń Akademii Muzycznej w Brukseli. Obecnie gra w kilku orkiestrach i zespołach.
TOMASZ DĄBROWSKI
Nauka gry na perskusji
Jak pisze sam instruktor: "perkusja to doskonały instrument na początek każdej drogi. Wyrabia charakter, precyzję i koordynację. Bicie serca to przecież też bit." Sam, na tę drogę wszedł 20 lat temu, aby poprzez muzyczną szkołę podstawową, Szkołę jazzu i muzyki rozrywkowej we Wrocławiu dojść do własnych doświadczeń sceniczno-studyjnych. Twierdzi, że w kwestii muzyki stale jest coś do zrobienia – usłyszenia.
EWA BARAŃSKA
Joga
Absolwentka wrocławskiej AWF Jest nauczycielkĄjogi od 25 lat. W swojej praktyce łączy elementy jogi Iengara, vinjasy, jogi powięziowej i terapeutycznej. Joga nie jest praktyką samodoskonalenia, joga jest praktyką godzenia się z samym sobą - to motto Pani Ewy, towarzyszące jej w praktyce.
KONSTANTIN KUSHCHENKO
Balet, breakdance
Absolwent szkoły baletowej. Pracował jako tancerz baletowy w Operze Wrocławskiej i Crakovia Danza. Doświadczony tancerz, artysta. Występował m.in. jako król myszy w balecie "Dziadek do orzechów" czy błazen w balecie "Kopciuszek".
JAKUB KOWALCZYK
Nauka gry na perkusji
Muzyka jest jego pasją. W CDT jest instruktorem gry na perkusji. Nauką gry na instrumentach zajmuje się od 10lat. "Uwielbiam pracę z dziećmi i młodzieżą, chodź dorośli też są mile widziani!"
JOANNA IWONA SIWAK
Plastyka dla malucha, Rysunek i malarstwo dla dorosłych, Sitodruk i serigrafia, Studium rysunka i malarstwa dla młodzieży
Artysta plastyk, absolwentka Malarstwa na Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu, instruktorka zajęć plastycznych. W swoim malarstwie porusza się w abstrakcji niegeometrycznej, a głównym obszarem jej badań jest kolor.
LIDIA GŁODOWSKA
Zajęcia teatralne
Doświadczony pedagog artystyczny, instruktor teatralny i animator kultury. Prowadzi działalność pedagogiczno-artystyczną, realizuje autorskie programy edukacji teatralnej wśród dzieci, młodzieży i dorosłych. Od wielu lat związana zawodowo z instytucjami kultury.
MATEUSZ KRZYK
Warsztaty aktorskie
Od ponad dziesięciu lat aktor Teatru im. Heleny Modrzejewskiej w Legnicy. Absolwent Wydziału Aktorskiego PWST we Wrocławiu. Ma na swoim koncie ponad 40 ról teatralnych, występował również w serialach telewizyjnych. Jako pedagog teatralny pracuje z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi, prowadząc warsztaty aktorskie. Prywatnie mąż i ojciec dwóch córek.
DOMINIKA NELA BIAŁY
Zajęcia wokalne
Instruktor wokalny, wokalistka, muzyczna wychowanka p. Anny Piwowarczyk. Na scenie od najmłodszych lat, laureatka wielu konkursów o randze ogólnopolskiej i międzynarodowej. Ukończyła kurs dla trenerów wokalnych w Studio Wokalnym Voice Progress w Warszawie.
DOMINIKA SZEWCZYK
Vedic art
Jest szeroko rozumianą malarką, od obrazów, poprzez mandale intencyjne, po sztukę użytkową. Certyfikowana nauczycielką malarstwa intuicyjnego metodą Vedic Art. Jest instruktorem z wieloletnim doświadczeniem pracy z osobami dorosłymi w różnych ośrodkach kultury. Podczas swoich zajęć stara się łączyć aspekty rozwoju osobistego z elementami arterapeutycznymi i mindfulnessu. Wciąż poszerzać swoje kompetencje, obecnie jest adeptką kierunku terapeuta zajęciowy.
WALDEMAR DOLECKI
Bezpieczny przedszkolak
Ukończone studia magisterskie na kierunku pedagogika, specjalność pedagogika opiekuńczo-wychowawcza oraz podyplomowe studia trenerskie, uzyskał licencję trenera I klasy Taekwon-do. Posiada czterdziestoletnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć sportowych z grupami różniącymi się wiekiem i poziomem zaawansowania. Przez 24 lata był trenerem Kadry Narodowej Taekwon-do ITF mężczyzn i kobiet.