Zespół

Zespół

Anna Wiśniewska
Dyrektor
Absolwentka Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych w Zielonej Górze i Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu. Wieloletni pedagog i edukator sztuki. Uczestniczka wystaw indywidualnych i zbiorowych.
Barbara Paduchowicz
Kadry
Absolwentka Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku administracja publiczna oraz studiów podyplomowych z zakresu rachunkowości i podatków.
Anna Adamus-Krawczyk
Specjalista ds. organizacji
Menadżerka i animatorka kultury. Absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku filologia polska, animator społeczności lokalnych oraz studiów podyplomowych z zakresu zarządzania kulturą. Od wielu lat związana zawodowo z instytucjami kultury w regionie. Doświadczona realizatorka rozmaitych projektów kulturalnych.
Barbara Łamińska
Specjalista ds. administracji
Manager działań artystycznych i arteterapeuta . Od dziecka związana z tańcem i muzyką, zafascynowana światem musicalu. W wolnych chwilach plecie makramy i wykonuje przeróżne prace DIY. Kocha długie spacery i wieczory z książką.
Paweł Dziamba
Pracownik techniczny
Anna Kuter
Porządkowa
Joanna Macanko
Księgowość
Ekonomistka oraz absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy w dyscyplinie ekonomia i finanse oraz studiów podyplomowych z zakresu wykonywania zawodu głównego księgowego i doradcy podatkowego. Od wielu lat z pasją do finansów i księgowości, ale również do podróży. Od strony artystycznej - zawodowy fotograf.
Grzegorz Mędrala
Social media
Doświadczony operator i montażysta. Od kilkunastu lat pracujący w lokalnych i ogólnopolskich mediach. Jego pasja to reklama telewizyjna, produkcja teledysków, wizualizacje 3d i kreatywne tworzenie kontentu na social media. Zafascynowany animacją 3d, której wykorzystanie pozwala na niemal nieograniczone możliwości wdrażania w życie kreatywnych pomysłów.