Zespół

Zespół

Anna Wiśniewska
Dyrektor
Absolwentka Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych w Zielonej Górze i Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu. Wieloletni pedagog i edukator sztuki. Uczestniczka wystaw indywidualnych i zbiorowych.
Dorota Thollot
Księgowość
Absolwentka Akademii Ekonomicznej im. Oskara Langego we Wrocławiu, z tytułem magistra ekonomii. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie pracy w księgowości, prowadzi własną działalność gospodarczą. Prywatnie jest mamą dwóch dorosłych córek. Lubi podróże i dobry film, toteż wolny czas chętnie spędza za kierownicą lub w kinie.
Anna Adamus-Krawczyk
Specjalista ds. organizacji
Menadżerka i animatorka kultury. Absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku filologia polska, animator społeczności lokalnych oraz studiów podyplomowych z zakresu zarządzania kulturą. Od wielu lat związana zawodowo z instytucjami kultury w regionie. Doświadczona i realizatorka rozmaitych projektów kulturalnych.
Daniel Horoszczak
Specjalista ds. administracji i organizacja
Z wykształcenia filolog rosyjski, z zamiłowania animator kultury. Od kilku lat zawodowo związany z branżą kultury. Inicjator rozmaitych wydarzeń kulturalnych. Pasjonat teatru, muzyki tradycyjnej oraz szeroko rozumianej europy wschodniej.