Wolontariusze, Klub Help

Wolontariusze, Klub Help

W Centrum Działań Twórczych odbywają się spotkania Klubu HELP. Podczas spotkań wolontariusze pomagają wychowankom rodzinnej pieczy zastępczej powiatu lubińskiego w nauce i odrabianiu lekcji.
Klub  działa w każda środę i piątek w godz. od 15.30 do 17.30 w Centrum Działań Twórczych w Lubinie w sali 104 ( I piętro).
Zachęcamy wszystkich do przyłączenia się do zespołu Klubu „HELP”. Szukamy pogodnych osób, które poświęcą swój czas i podzielą się swoją wiedzą i umiejętnościami, starając się przy okazji stworzyć miłą i przyjazną atmosferę.
Zgłoś się do nas, wypełniając ankietę dla Wolontariusza i prześlij ją na naszą skrzynkę mailową kontakt@cdt.lubin.pl lub dostarcz ankietę osobiście do CDT w Lubinie.
Dodatkowych informacji na temat działania Klubu udzielą pracownicy CDT w Lubinie, tel. 76 756 00 15, kontakt@cdt.lubin.pl
regulamin klub help
Klauzula informacyjna
Ankieta + zgody
 

 

TWORZYMY ZESPÓŁ WOLONTARIACKI CDT:

Jeżeli jesteś człowiekiem otwartym na nowe wyzwania, masz trochę wolnego czasu i chciałbyś go spożytkować na artystyczne działania – dobrze trafiłeś! Zgłoś się do nas i pomóż nam tworzyć świat sztuki.