Wolne miejsca na warsztaty w CDT

Sezon artystyczny trwa!

Czy wiecie, że mamy ponad 50 grup warsztatowych?!

Na niektóre zajęcia mamy jeszcze wolne miejsca!

Zapraszamy do zapisów!

 

 

– DANCE AEROBIK/ TOTAL BODY WORKOUT /dorośli/

poniedziałki, 18.30-19.30, 60 zł/m-c

Głównym celem zajęć jest poprawa Twojej koordynacji, pamięci ruchowej i wytrzymałości. A przy tym świetna zabawa! Zajęcia, w których układ choreograficzny bazuje na różnego rodzaju krokach i stylach tanecznych.

Prowadzący: Zuzanna Sosna, tel. 669 448 131

– JOGA KUNDALINI /dorośli/

poniedziałki, 17.00-18.15, 60 zł/m-c

Joga Kundalini to praktyka często nazywana „Jogą Świadomości”. Swoją technologią obejmuje ona ułożony w określonej kolejności  zestaw asan /kriya/, praktyki oddechowe / pranayamy/, otwieranie głosu i otwieranie się na przepływ dźwięku przez ciało  /mantry/ oraz odpowiednie ułożenie rąk i ciała /mudry/. Każde zajęcia kończą się relaksacją i medytacją.

Prowadzący: Anna Kuczyńska, tel. 691 048 135

– PILATES /dorośli/

środy, 18.30-19.30, 60 zł/m-c

Pilates to trening wzmacniający wszystkie partie mięśniowe, ale przede wszystkim mięśnie brzucha, pleców i pośladków. Ćwicząc systematycznie pozbędziesz się bólu pleców, wzmocnisz całe ciało, wysmuklisz sylwetkę, zredukujesz stres oraz poprawisz swoje samopoczucie.

Prowadzący: Rafał Toporczyk, tel.  691 818 324

ZAJĘCIA TEATRALNE /dorośli/

środy, 18.30-20.00, 60 zł/m-c

Marzysz o występowaniu na scenie, ale do tej pory nie miałeś/miałaś okazji? Uważasz, że w życiu ważna jest pasja? Warsztaty teatralne dla dorosłych to propozycja dla wszystkich, w których drzemią siły twórcze. Podczas zajęć skorzystasz z improwizacji, zgłębisz tajniki warsztatu aktorskiego, zapoznasz się z interpretacją tekstu oraz budowaniem postaci.

Prowadzący: Lidia Głodowska, tel. 600 167 066

RYSUNEK I MALARSTWO  /dorośli/

wtorki, 17.30-19.30, 70 zł/m-c

Jeśli jesteś miłośnikiem sztuki te zajęcia będą dla Ciebie idealną formą rozwoju i nauki. Zapraszamy wszystkich tych, którzy chcieliby poznać tajniki technik rysunkowych i malarskich.  Nie ma znaczenia czy dopiero chcesz spróbować swoich sił przy sztaludze, czy chcesz polepszyć swój warsztat malarski. Zajęcia to nie tylko nauka sztuki rysowania i malowania, lecz przede wszystkim nauka sztuki obserwacji i analizy otaczającej nas przestrzeni. Nauczysz się przenoszenia tego, co widzisz i odczuwasz, na kartę papieru. 

Prowadzący: Joanna Siwak, tel. 516 612 285

WITRAŻ /dzieci od 10 lat, młodzież i dorośli/

wtorki, 16.00 – 18.00, 70 zł/m-c

Witraż to barwna kompozycja szklana, która składa się z trzech głównych elementów: konturu, barwy i światła. Kontur wykonany jest z kompozycji ołowianych listewek, natomiast nośnikiem barwy są szkła w różnych kolorach. Obraz tworzony jest przez światło, które przechodzi przez połączone ze sobą szklane fragmenty- szklane mozaiki. Na zajęciach stworzysz linearny szkic kompozycji z podziałem na szkiełka, nauczysz się dopasowywać odpowiednie barwy, przeniesiesz szkic do rzeczywistych wymiarów, będziesz wycinał fragmenty ze szkła oraz owijał je taśmą miedzianą a na koniec będziesz lutował przygotowane elementy. Na warsztatach stworzysz także witraże malowane farbą konturową i farbami do szkła na zimno.

Prowadzący: Elżbieta Kochan, tel. 603 999 261

– BATIK /młodzież i dorośli/

piątki, 16.00 – 18.00, 70 zł/m-c

Batik to technika malarska polegająca na nakładaniu wosku i kąpieli tkaniny w barwniku, który farbuje jedynie miejsca niepokryte warstwą wosku. Dla uzyskania specjalnych efektów, proces farbowania i woskowania można powtarzać wielokrotnie. Jeśli masz ochotę wyrazić swoje artystyczne wizje w nieszablonowy sposób – warsztaty będą dla Ciebie idealną propozycją.

Prowadzący: Elżbieta Kochan, tel. 603 999 261

– STUDIUM RYSUNKU I MALARSTWA / młodzież/

czwartki, 17.30 – 19.30 , 70 zł/m-c

Jeśli chcesz nauczyć się przenieść widziany kadr na papier lub podobrazie, zdobyć umiejętność przekuwania obserwacji w obraz, zdobyć umiejętności z zakresu budowania kompozycji, tła, światłocienia, perspektywy i właściwej proporcji. To idealne zajęcia dla Ciebie! Oprócz tego na zajęciach poznasz różne techniki rysunkowe, malarskie, graficzne czy mieszane. Podczas zajęć wykonasz m.in. studium martwej natury, postaci, pejzażu, poznają też obszary abstrakcji.

Celem zajęć jest nauka praktycznych umiejętności warsztatowych z zakresu rysunku i malarstwa oraz rozwój logicznego i twórczego myślenia.

Zajęcia nauczą Cię: tworzenia samodzielnych prac z wykorzystaniem różnorodnych technik, twórczości plastycznej a także pobudza Twoją kreatywność i wyobraźnię.

Zajęcia polecane dla osób rozważających studia artystyczne.

Prowadzący: Joanna Siwak, tel. 516 612 285

– FOTOGRAFIA CYFROWA /młodzież od 14 lat/

czwartki, 16.30-18.30, 60 zł/m-c

Fotografia cyfrowa ma charakter interdyscyplinarny. Łączy w sobie wiadomości i umiejętności z zakresu: fizyki, informatyki techniki i sztuki. Zainteresował Cię powyższy opis? Przyjdź i spróbuj swoich sił na zajęciach. Warsztaty  łączą ćwiczenia praktyczne z wiedzą teoretyczną. A to wszystko w miłej i życzliwej atmosferze.

Prowadzący: Tomasz Hanoff, tel. 881 679 524

– HIP-HOP/ JAZZ

/młodzież 11-15 lat/ poniedziałki, 17.30-18.30, 60 zł/m-c

/dzieci 7-10 lat/ poniedziałki, 16.45-17.30, 60 zł/m-c

Zajęcia taneczne dla młodych miłośników hip-hopu. Charakteryzuje Cię dynamiczny i żywiołowy styl? Chcesz wyrazić siebie za pomocą ciekawej choreografii? Uważasz, że taniec zawsze powinien łączyć, a nie dzielić? Jeśli na powyższe pytania odpowiedziałeś twierdząco – zapraszamy na zajęcia! Zatańcz z nami! Podczas zajęć łączymy hip-hop z innymi rodzajami tańca.

Prowadzący: Zuzanna Sosna, tel. 669 448 131

ZAJĘCIA RYTMICZNO-TANECZNE DLA PRZEDSZKOLAKÓW

/3-4 LATKI/ środy 15.45-16.30, 60 zł/m-c

/5-6 LATKI/ środy 16.45-17.30, 60 zł/m-c

 Celem tych zajęć jest rozwijanie wrażliwości i zdolności rytmiczno-tanecznych Twojego dziecka. Rytm stwarza duże możliwości w ogólnym rozwoju człowieka. Takie formy ruchu jak: taniec, rytm, zabawy muzyczno-ruchowe, improwizacja korzystnie wpłyną na ogólny rozwój Twojego dziecka, a także pozwalają rozładować energię i zaspokoić potrzebę ruchu.

Prowadzący: Zuzanna Sosna, tel. 669 448 131

Skip to content